Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kontrakten indeholder optioner på syv yderligere hold af Erfaren leder i staten på samme vilkår som kontraktens otte hold, dog således at fase 1 (udviklingsfasen) og betaling herfor udgår. Såfremt optionerne på de syv yderligere hold anvendes betyder det, at kontraktens varighed i alt bliver op til 7,5 år.
Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 12 000 000,00 DKK
Allgemeine Informationen