2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud voor Het VCL. Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden; • Levering sanitaire middelen Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vier (4) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: vier (4) maal twaalf (12) maanden