See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af daglige bankforretninger for Furesø Kommune
Beschreibung: Formålet med udbuddet er at indgå en kontrakt med en leverandør med henblik på afvikling af Ordregivers daglig bankforretninger.
Vorherige Bekanntmachung: 337843-2025
Interne Kennung: 475076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000