2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Świątniki Górne na lata 2025 i 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych i zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych wytwarzających odpady na terenie Miasta i Gminy Świątniki Górne w 2025 i 2026 r. w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13.09.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2024 poz. 399 ), Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 14 grudnia 2016 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1530) oraz rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 r. w sprawie poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (Dz. U. z 2017 r., poz. 2412), zapisach uchwały Nr V/34/19 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego oraz Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Świątniki Górne z dnia 10 grudnia 2020 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2020 r. poz. 8388) oraz wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w worki do selektywnej zbiórki odpadów a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z wyposażeniem PSZOK w pojemniki lub kontenery - KP 7 m3 KP 10 m3 lub większe do KP 30 m3 w zależności od potrzeb Zamawiającego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa punkt 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 691835-2024
Interne Kennung: KG.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych i zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych wytwarzających odpady na terenie Miasta i Gminy Świątniki Górne w 2025 i 2026 r. w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13.09.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2024 poz. 399 ), Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 14 grudnia 2016 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1530) oraz rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 r. w sprawie poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (Dz. U. z 2017 r., poz. 2412), zapisach uchwały Nr V/34/19 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego oraz Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Świątniki Górne z dnia 10 grudnia 2020 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2020 r. poz. 8388) oraz wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w worki do selektywnej zbiórki odpadów a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z wyposażeniem PSZOK w pojemniki lub kontenery - KP 7 m3 KP 10 m3 lub większe do KP 30 m3 w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe