See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interne en externe logistiek
Beschreibung: IOK Afvalbeheer en IVAREM beschikken gezamenlijk over de mechanisch-biologische scheidingsinstallatie (MBS) te Geel waar huishoudelijk en vergelijkbaar bedrijfsafval geaccepteerd en verwerkt wordt tot SRF (solid recovered fuel). Dit is een vaste afvalstof die vervolgens via walking floor trailers afgezet wordt voor eindverwerking bij diverse verwerkingsinstallaties. De opdracht is samengesteld als volgt: (i) transporten van SRF van MBS naar de diverse eindverwerkers (zoals omschreven in Paragraaf III.3.3) (ii) daaropvolgende retour transporten van huishoudelijk afval van IVAREM naar MBS (zoals omschreven in Paragraaf III.3.4 – vereiste optie) (iii) organisatie van de interne logistiek op de MBS site zelf door de door de opdrachtnemer in te zetten interne logistiekers, inclusief het voorzien van voldoende werftrekkers voor het uitvoeren van de interne logistiek (zoals omschreven in Paragraaf III.3.6) (iv) aanbieden van een aankoopprijs voor aankoop van 9 walking floor trailers die de opdrachtgever te koop aanbiedt (zoals omschreven in III.3.5.3 – vereiste optie). Alle kosten voor het uitvoeren van deze opdracht zitten vervat in de eenheidsprijzen in de inventaris.
Interne Kennung: 20251017-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20251017-1 - 1
Interne Kennung: 1