See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/52S/09/2025/KPO na dostawy sprzętu medycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. IX. Przedmiot zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1 - Analizator do biologii molekularnej Zadanie nr 2 - Barwiacze zestaw Zadanie nr 3 - Benchmark Special Stains Zadanie nr 4 - Cieplarka labolatoryjna Zadanie nr 5 - Cytowirówka Zadanie nr 6 - Drukarka do kasetek Zadanie nr 7 - Drukarka do szkiełek Zadanie nr 8 - Kriostat Zadanie nr 9 - Łaźnia wodna Zadanie nr 10 - Mikroskop Zadanie nr 11 - Mikrotom półautomatyczny Zadanie nr 12 - Barwiarka i nakrywarka Zadanie nr 13 - Płyta chłodząca Zadanie nr 14 - Procesor tkankowy Zadanie nr 15 - Skaner histopatologiczny Zadanie nr 16 - Stół do pobierania materiału Zadanie nr 17 - Suszarka do preparatów Zadanie nr 18 - Szafa formalinowa Zadanie nr 19 - Urządzenie do wykonywania cytologii Zadanie nr 20 - Zatapiarka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załączniki nr 8A-8U – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostawę oraz wniesienie sprzętu medycznego do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Warszawskim Szpitalu Południowym, rozmieszczenie i montaż dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, uruchomienie sprzętu oraz wykonanie przed odbiorem technicznym (dokonywanym przez osoby uprawnione) rozruchu, prób funkcjonalnych oraz testów sprawności urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wykonanie rozruchu urządzenia przez autoryzowany serwis producenta, jeżeli jest to warunkiem koniecznym dla zachowania gwarancji. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim (w formie papierowej i/lub elektronicznej) oraz dokumentów gwarancyjnych, a także przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia oraz zapewnienie świadczenia serwisu gwarancyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Interne Kennung: PN/52S/09/2025/KPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Analizator do biologii molekularnej
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Barwiacze zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Benchmark Special Stains
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Cieplarka labolatoryjna
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Cytowirówka
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Drukarka do kasetek
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Drukarka do szkiełek
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Kriostat
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Łaźnia wodna
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Mikroskop
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Mikrotom półautomatyczny
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 - Barwiarka i nakrywarka
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 - Płyta chłodząca
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14 - Procesor tkankowy
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15 - Skaner histopatologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16 - Stół do pobierania materiału
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17 - Suszarka do preparatów
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 - Szafa formalinowa
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 - Urządzenie do wykonywania cytologii
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20 - Zatapiarka
Interne Kennung: Zadanie nr 20