75149-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w roku 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2025 r. – 31.12.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 651875-2024
Interne Kennung: ZG.270.1.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Usługi leśne na terenie leśnictwa Lipie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Lipie w roku 2025.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211100 Holzfällung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.5. SWZ W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Usługi leśne na terenie leśnictwa Czarna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Czarna w roku 2025.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Usługi leśne na terenie leśnictwa Paniszczew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Paniszczew w roku 2025.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Usługi leśne na terenie leśnictwa Polana
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Polana w roku 2025.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Usługi leśne na terenie leśnictwa Skorodne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Skorodne w roku 2025.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Usługi leśne na terenie leśnictwa Dwerniczek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Dwerniczek w roku 2025.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Usługi leśne na terenie leśnictwa Chmiel
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Chmiel w roku 2025.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Usługi leśne na terenie leśnictwa Sękowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Sękowiec w roku 2025.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Usługi leśne na terenie leśnictwa Tworylczyk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Tworylczyk w roku 2025.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Usługi leśne na terenie leśnictwa Dwernik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Dwernik w roku 2025.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Usługi leśne na terenie leśnictwa Nasiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Nasiczne w roku 2025.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Usługi leśne na terenie leśnictwa Jawornik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Jawornik w roku 2025.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 Usługi leśne na terenie leśnictwa Hulskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Hulskie w roku 2025.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Gospodarka łowiecka i rolno-łąkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zimowego utrzymania szlaków i składów, utrzymania szlaków i obiektów Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” oraz gospodarki łowieckiej i rolno-łąkowej, do wykonania na terenie OHZ Nadleśnictwa Lutowiska w roku 2025.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 Utrzymanie turystyczne LKP