2. Verfahren
Verfahren
Titel: Převody vody z Ohře do VD Vidhostice, Kryry a převod vody do povodí Rakovnického potoka - předprojektová příprava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je projektová příprava (v rozsahu dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby) pro stavbu přivaděčů vody a převedení vody z povodí Ohře do povodí Blšanky a Rakovnického potoka. Jedná se o návrh technického řešení a zajištění potřebných podkladů. Součástí předmětu plnění je geodetické zaměření, základní inženýrsko-geologický a hydrologický průzkum (dále jen „IG-HG průzkum“), biologické průzkumy, archeologický průzkum, revize technické dokumentace vycházející z investičního záměru a další související činnosti, včetně projektového managementu přípravy. Detailněji viz ZD, včetně příloh. Předmět plnění je rozšířen o činnosti, které jsou vyvolány závěry zjišťovacího řízení procesu EIA. Jedná se o opatření proti šíření račího moru, ochrana pro zamezení úniku kalů do ostatních povodí a zejména do potoka Liboc a o stabilizaci Velkého rybníka u Jesenice. Dále dochází na základě výstupů z majetkoprávního vypořádání k optimalizaci trasy přivaděče a tím k potřebě doplnění průzkumů. Tyto uvedené změny spolu s potřebou upřesnění základních návrhových parametrů ze strany objednatele mají vliv i na posun dílčích a celkového termínu realizace díla. Zpracování formou modelu BIM bude realizováno v dalším stupni projektové přípravy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ 26-23