2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní zajištění péče o veřejné prostranství NKP Vyšehrad
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je komplexní zajištění péče o veřejná prostranství ve správě NKP Vyšehrad, spočívající v následně uvedených čtyřech dílčích plněních (DP) veřejné zakázky. DP1: Údržba parků a ploch zeleně ve správě NKP Vyšehrad; DP2: Úklid všech veřejných prostranství ve správě NKP Vyšehrad a s tím související sběr a svoz odpadu; DP3: Zimní údržba pěších komunikací ve správě NKP Vyšehrad a DP4: Monitoring závad, poškození a znečištění v prostoru veřejných prostranství NKP Vyšehrad. DP1: Zajištění celoroční, každoročně se opakující péče o plochy zeleně ve správě NKP Vyšehrad, spočívající v pravidelné péči o trávníky, tedy jarní a podzimní vyhrab, prořezávání, sečení, hnojení a dosevy, pletí a prořezávání keřů a keřových skupin, tvarování živých plotů a péči o trvalkové záhony vč. odvozu biologické hmoty na Vyšehradskou kompostárnu. DP2: Zajištění celoročního úklidu pohozeného komunálního odpadu na plochách trávníků, keřových skupin, trvalkových záhonů, mlatových a dlážděných cest (zametání), včetně odvozu odpadu. Dále zahrnuje vysýpání odpadkových košů včetně odvozu odpadu. DP3: zimní údržba komunikací ve správě NKP Vyšehrad spočívá v odstranění sněhu, posypu dlážděných cest štěrkem a v odstranění posypů z cest v předjaří. DP4: Každodenní monitoring závad, poškození a znečištění v prostoru veřejných prostranství NKP Vyšehrad. Podrobné a úplné vymezení předmětu plnění je obsaženo v zadávací dokumentaci veřejné zakázky s přílohami.
Interne Kennung: 654/24
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001