751651-2025 - Ergebnis
Dänemark – Kantinen- und Verpflegungsdienste – Kantineudbud Novafos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKantineudbud Novafos
BeschreibungNovafos udbyder drift af kantine på lokationen i Birkerød. Opgaven indbefatter delvis leverance grundet begrænsede produktionsfaciliteter.
Interne Kennung256027604
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVed interesse søges prækvalifikation. Det komplette udbudsmateriale er tilgængeligt. Der udvælges fire tilbudsgivere blandt egnede ansøgere. Kontraktstart 1. januar 2026Novafos tildeler opgaven til den tilbudsgiver der viser "bedste forhold mellem pris og kvalitet", idet tildelingskriterierne med tilhørende vægtede underkriterier er nærmere beskrevet i dokumentet Udbudsbetingelser.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0000