See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Korzystanie z krytej pływalni przez uczniów szkół miejskich
Beschreibung: Zamawiający zamierza zakupić usługę w zakresie sportu pn. „Korzystanie z krytej pływalni przez uczniów szkół miejskich”. Usługa ma polegać na korzystaniu z basenów krytej pływalni przez uczniów miejskich szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego oraz innych zajęć sportowych. Usługa powinna być realizowania zgodnie z tygodniowym planem zajęć lekcyjnych oraz ramowych planów nauczania. Zajęcia wychowania fizycznego realizowane na pływalni zostaną zorganizowane po wcześniejszym ustaleniu harmonogramu korzystania z pływalni przez uczniów miejskich placówek oświatowych. Przed rozpoczęciem zajęć uczniowie wraz z opiekunem lub nauczycielem przejdą bezpośrednio z budynku szkoły na pływalnię. Po zakończeniu zajęć na pływalni również pod nadzorem opiekuna lub nauczyciela wrócą do szkoły. Czas trwania zajęć na pływalni musi odpowiadać wymiarowi godzin z wychowania fizycznego zaplanowanym w danym dniu dla danej klasy, a pobyt na pływalni oraz czas przejścia na pływalnię i powrót do szkoły nie mogą utrudniać udziału dzieci w innych zajęciach szkolnych. Pływalnia powinna być dostępna dla uczniów od poniedziałku do piątku siedem godzin lekcyjnych dziennie, poza dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Nauczyciele i uczniowie korzystający z pływalni muszą przestrzegać aktualnego regulaminu korzystania z obiektu. W roku szkolnym 2023/2024 do miejskich placówek oświatowych, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie i Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie (z wyłączeniem oddziałów przedszkolnych), wg stanu na dzień 30.09.2023 r. uczęszcza łącznie 1007 uczniów, tj.: a) do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie – 540 uczniów, b) do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie – 467 uczniów.
Interne Kennung: ZP.271.14.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001