2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa symulatorów na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie drogownictwa przy Zespole Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sokółce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk symulatorów na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie drogownictwa przy Zespole Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sokółce.
Vorherige Bekanntmachung: 539189-2025
Interne Kennung: IR-I.272.10.2025.DM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Symulator maszyn - 3 szt.
Beschreibung: 1) Przedmiotem dostawy jest symulator wielu maszyn w jednym urządzeniu w ilości 3 sztuki, umożliwiający szkolenie operatorów koparek, ładowarek kołowych oraz równiarek. Urządzenie wyposażone w zaawansowane moduły symulacyjne, realistyczne środowisko graficzne oraz interaktywne elementy sterujące, co pozwala na wierne odwzorowanie warunków pracy na placu budowy. 2) Dostarczony sprzęt ma być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz wprowadzony do obrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 3) Wykonawca zapewnia, że dostarczone wraz ze sprzętem oprogramowanie: a) Pochodzi z legalnego źródła i posiada wszystkie składniki potwierdzające legalność pochodzenia (np. oryginalne opakowanie, nośnik, umowa licencyjna, klucz dostępu). b) Nie narusza ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. c) Pochodzi z oficjalnych kanałów sprzedaży i dystrybucji producenta na polski rynek. 4) Zamawiający wymaga, aby sprzęt dostarczony w ramach realizacji umowy posiadał wymagane certyfikaty, w tym certyfikat bezpieczeństwa. 5) Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć wraz z urządzeniem: a) Kartę gwarancyjną. b) Instrukcję obsługi w języku polskim. c) Pozostałe wymagane dokumenty potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem. 6) Wykonawca zobowiązuje się do realizacji pełnego zakresu usług niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia, w tym: a) Transport i ubezpieczenie na czas przewozu. b) Załadunek i rozładunek sprzętu. c) Instalacja, uruchomienie oraz konfiguracja urządzenia. d) Przeszkolenie w zakresie obsługi. e) Pomoc techniczna i instruktaż dla użytkowników. f) Serwis gwarancyjny w okresie obowiązywania gwarancji. 7) Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia wymaga: a) co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia oraz zapewnienia wsparcia technicznego i on-line w okresie gwarancyjnym, b) bieżących aktualizacji oprogramowania w okresie gwarancyjnym, w tym poprawek bezpieczeństwa i funkcjonalnych udostępnianych przez producenta.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Menge: 3 Stück