See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku oraz odpowiedzialności cywilnej Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Ubezpieczenie majątku oraz odpowiedzialności cywilnej Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej); 66515000-3 (usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty); 66512100-3 (usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków); 66516100-1 (usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej); 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych); 66513000-9 (usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka). 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część I: Ubezpieczenie majątku a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego do wszystkich ryzyk c) ubezpieczenie mienia od kradzieży d) ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia Część II: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Część III: Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance Część IV: Ubezpieczenie podróży służbowych poza granicami RP 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna . 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości do: Część I: 40 000,00 zł wartości zamówienia podstawowego. Część III: 40 000,00 zł wartości zamówienia podstawowego Część III: 80 000,00 zł wartości zamówienia podstawowego 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Interne Kennung: Ubezpieczenie majątku oraz odpowiedzialności cywilnej Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie majątku
Interne Kennung: Ubezpieczenie majątku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Interne Kennung: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance
Interne Kennung: Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie podróży służbowych poza granicami RP
Interne Kennung: Ubezpieczenie podróży służbowych poza granicami RP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen