See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi lotnicze w lasach w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ochrony lasu w 2024 roku
Beschreibung: 1) Zamawiający działając w imieniu i na rzecz: Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze, udziela zamówienia podzielonego na 20 części polegających na: a) przeciwpożarowym patrolowaniu lasów, b) gaszeniu pożarów w lesie i jego bezpośrednim sąsiedztwie, c) wykonywaniu zabiegów agrolotniczych w lasach. 2) W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa: a) w art. 108 ust. 1 PZP, b) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2023 r. poz. 1497 ze zm.), c) w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.20214, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) Nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizujące sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) W związku z tym, iż wartość zamówienia przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty dla usług 10 000 000 euro w niniejszym postępowaniu występuje również przesłanka wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 2 PZP. 3) W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa powyżej Wykonawca na wezwanie Zamawiającego w terminie przez niego wskazanym nie krótszym niż 10 dni, będzie obowiązany przedstawić Zamawiającemu następujące oświadczenia i dokumenty: a) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 PZP - wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) informację z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 PZP, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; c) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jedn. Dz.U. z 2023 r. poz. 1609), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - (wzór oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP o przynależności lub braku przynależności do tej grupy kapitałowej stanowi załącznik nr 5 do SWZ); d) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP złożonym na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP odnośnie do zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP oraz o aktualności informacji wskazanych w pkt. 5.1 ppkt b i c SWZ (wzór oświadczenia Wykonawcy stanowi załącznik nr 6 do SWZ).
Interne Kennung: MZ.270.1.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60442000 Waldbrandbekämpfung aus der Luft, 60441000 Bespritzung aus der Luft, 79715000 Streifendienste, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 01 - RDLP BIAŁYSTOK
Beschreibung: 1) LOTY 2 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 200 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA PODSTAWOWEGO NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 872 800,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA BIAŁYSTOK – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA ROSTKI – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 01
Haupteinstufung (cpv): 60442000 Waldbrandbekämpfung aus der Luft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60441000 Bespritzung aus der Luft
Menge: 200 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 02 - RDLP GDAŃSK
Beschreibung: 1) LOTY 1 SAMOLOTU AGRO/GAŚNICZEGO PRZEZ 110 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 1 580 040,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA BORSK
Interne Kennung: Część nr 02
Menge: 110 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 03 - RDLP KATOWICE
Beschreibung: 1) LOTY 4 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 400 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 5 745 600,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA RYBNIK (GOTARTOWICE) – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA OPOLE (POLSKA NOWA WIEŚ) – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA RUDNIKI – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA NIEGOWONICZKI – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 03
Menge: 400 Stunden
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 04 - RDLP KATOWICE
Beschreibung: 1) LOTY 2 ŚMIGŁOWCÓW PRZEZ 200 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 368 008,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA OPOLE (POLSKA NOWA WIEŚ) – 1 ŚMIGŁOWIEC NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA BRYNEK – 1 ŚMIGŁOWIEC NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 04
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 05 - RDLP LUBLIN
Beschreibung: 1) LOTY 1 SAMOLOTU AGRO/GAŚNICZEGO PRZEZ 100 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 1 436 400,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA RADAWIEC
Interne Kennung: Część nr 05
Menge: 100 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 06 - RDLP ŁÓDŹ
Beschreibung: 1) LOTY 1 SAMOLOTU AGRO/GAŚNICZEGO PRZEZ 60 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 1 022 819,40 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Interne Kennung: Część nr 06
Menge: 60 Stunden
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 07 - RDLP OLSZTYN
Beschreibung: 1) LOTY 2 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 200 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 872 800,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA SZYMANY
Interne Kennung: Część nr 07
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 08 - RDLP PIŁA
Beschreibung: 1) LOTY 1 PATROLOWEGO STATKU POWIETRZNEGO PRZEZ 100 GODZIN ORAZ LOTY 3 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 300 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 75251120-7, 60442000-8 DODATKOWE PRZEDMIOTY: 79715000-9, 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 4 704 210,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA KRĘPSKO – 1 PATROLOWY STATEK POWIETRZNY NA 100 GODZIN ORAZ 2 SAMOLOTY AGRO/GAŚNICZE NA 200 GODZIN; PODBAZA HERBURTOWO – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 08
Haupteinstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60442000 Waldbrandbekämpfung aus der Luft, 79715000 Streifendienste, 60441000 Bespritzung aus der Luft
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 09 - RDLP POZNAŃ
Beschreibung: 1) LOTY 2 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 200 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 872 800,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA MICHAŁKÓW – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA JARYSZEWO – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 09
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - RDLP RADOM
Beschreibung: 1) LOTY 2 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 160 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 610 636,80 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA PIASTÓW – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 80 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA MASŁÓW – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 80 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 10
Menge: 160 Stunden
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - RDLP SZCZECIN
Beschreibung: 1) LOTY 1 PATROLOWEGO STATKU POWIETRZNEGO PRZEZ 150 GODZIN ORAZ LOTY 5 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 500 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 75251120-7, 60442000-8 DODATKOWE PRZEDMIOTY: 79715000-9, 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 7 693 717,50 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA GOLENIÓW – 1 PATROLOWY STATEK POWIETRZNY NA 150 GODZIN ORAZ 2 SAMOLOTY AGRO/GAŚNICZE NA 200 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA LIPKI WIELKIE – 2 SAMOLOTY AGRO/GAŚNICZE NA 200 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA RZEPIN – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 11
Menge: 650 Stunden
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - RDLP SZCZECINEK
Beschreibung: 1) LOTY 1 SAMOLOTU AGRO/GAŚNICZEGO PRZEZ 100 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 1 436 400,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA WILCZE LASKI
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 13 - RDLP SZCZECINEK
Beschreibung: 1) LOTY 2 ŚMIGŁOWCÓW PRZEZ 200 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 368 008,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA KOŁACZ – 1 ŚMIGŁOWIEC NA 100 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA TRZEBIELINO – 1 ŚMIGŁOWIEC NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 14 - RDLP TORUŃ
Beschreibung: 1) LOTY 1 PATROLOWEGO STATKU POWIETRZNEGO PRZEZ 100 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 75251120-7, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 79715000-9 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 269 838,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA TORUŃ
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79715000 Streifendienste
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 15 - RDLP TORUŃ
Beschreibung: 1) LOTY 3 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 300 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 4 309 200,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA TORUŃ – 2 SAMOLOTY AGRO/GAŚNICZE NA 200 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA UBOGA – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 15
Menge: 300 Stunden
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 16 - RDLP TORUŃ
Beschreibung: 1) LOTY 1 ŚMIGŁOWCA PRZEZ 100 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 1 184 004,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA KRUSZYN
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 17 - RDLP WARSZAWA
Beschreibung: 1) LOTY 1 SAMOLOTU AGRO/GAŚNICZEGO PRZEZ 70 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 1 167 721,10 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA BABICE
Interne Kennung: Część nr 17
Menge: 70 Stunden
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 18 - RDLP WROCŁAW
Beschreibung: 1) LOTY 1 PATROLOWEGO STATKU POWIETRZNEGO PRZEZ 50 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 75251120-7, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 79715000-9 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 98 325,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKU POWIETRZNEGO: LEŚNA BAZA LOTNICZA SZYMANÓW k. WROCŁAWIA
Interne Kennung: Część nr 18
Menge: 50 Stunden
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 19 - RDLP WROCŁAW
Beschreibung: 1) LOTY 3 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 300 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 60442000-8, DODATKOWE PRZEDMIOTY: 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 4 309 200,00 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA LUBIN – 2 SAMOLOTY AGRO/GAŚNICZE NA 200 GODZIN; LEŚNA BAZA LOTNICZA SZYMANÓW k. WROCŁAWIA – 1 SAMOLOT AGRO/GAŚNICZY NA 100 GODZIN
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 20 - RDLP ZIELONA GÓRA
Beschreibung: 1) LOTY 1 PATROLOWEGO STATKU POWIETRZNEGO PRZEZ 120 GODZIN ORAZ LOTY 2 SAMOLOTÓW AGRO/GAŚNICZYCH PRZEZ 230 GODZIN 2) WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV) GŁÓWNY PRZEDMIOT: 75251120-7, 60442000-8 DODATKOWE PRZEDMIOTY: 79715000-9, 60441000-1 3) SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA NETTO (bez uwzględnienia zamówień o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp): 2 828 632,80 PLN 4) MIEJSCE STACJONOWANIA STATKÓW POWIETRZNYCH: LEŚNA BAZA LOTNICZA PRZYLEP
Interne Kennung: Część nr 20
Menge: 350 Stunden