2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lędziny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lędziny
Interne Kennung: ZO/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy PZP wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ustawie PZP, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawie PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lędziny. Szczegółowy opis znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen