See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy rękawic jałowych i niejałowych
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.10 specyfikacji asortymentowo-cenowej
Vorherige Bekanntmachung: 268145-2025
Interne Kennung: ZP/19/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Rękawice diagnostyczno-zabiegowe bezpudrowe, nitrylowe, niejałowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Rękawice niejałowe ochronne dla centralnej sterylizatorni
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Rękawice diagnostyczno-zabiegowe bezpudrowe, niejałowe, do cytostatyków
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Rękawice chirurgiczne, jałowe, mikrochirurgiczne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Rękawice winylowe, niejałowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Rękawice chirurgiczne, jałowe lateksowe, bezzpudrowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Rękawice sterylne do Pracowni Cytotoksycznej
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Rękawice chirurgiczne , jałowe, chroniące przez promieniami RTG
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Rękawice chirurgiczne jałowe lateksowe, pudrowane
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Rękawice chirurgiczne jałowe bezlateksowe, bezpudrowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10