752125-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – „Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanym dalej PSZOK dla mieszkańców Gminy Puck.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanym dalej PSZOK dla mieszkańców Gminy Puck.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanym dalej PSZOK dla mieszkańców gminy Puck”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Nieodpłatne przyjmowanie w PSZOK następujących frakcji segregowanych odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Puck, którzy złożyli deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub wobec których określono obowiązek wnoszenia takiej opłaty: a) papier – w każdej ilości, b) metale – w każdej ilości, c) tworzywa sztuczne – w każdej ilości, d) szkło – w każdej ilości, e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe – w każdej ilości, f) bioodpady – w każdej ilości od właścicieli nieruchomości, którzy złożyli oświadczenie w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi o braku posiadania przydomowego kompostownika, g) przeterminowane leki i chemikalia (farby, rozpuszczalniki, zużyte oleje spożywcze) – w każdej ilości, h) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek – w każdej ilości, i) zużyte baterie i akumulatory – w każdej ilości, j) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne – w każdej ilości, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe – w każdej ilości, l) zużyte opony, wyłącznie z samochodów osobowych – w ilości 4 sztuki/rok/gospodarstwo domowe, m) tekstylia i odzież – w każdej ilości, n) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, wyłącznie te, które powstały w wyniku prowadzenia drobnych prac remontowych nie wymagających zezwoleń – w ilości 400 kg/rok/gospodarstwo domowe. Zamawiający zastrzega, że zmianie ulec może katalog odpadów komunalnych przyjmowanych przez Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, wynikający z ewentualnych nowelizacji przepisów regulujących gospodarkę odpadami komunalnymi w gminach. 2) Zagospodarowania zebranych odpadów w instalacjach komunalnych albo instalacjach odzysku lub unieszkodliwiania odpadów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanym dalej PSZOK dla mieszkańców gminy Puck”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Nieodpłatne przyjmowanie w PSZOK następujących frakcji segregowanych odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Puck, którzy złożyli deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub wobec których określono obowiązek wnoszenia takiej opłaty: a) papier – w każdej ilości, b) metale – w każdej ilości, c) tworzywa sztuczne – w każdej ilości, d) szkło – w każdej ilości, e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe – w każdej ilości, f) bioodpady – w każdej ilości od właścicieli nieruchomości, którzy złożyli oświadczenie w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi o braku posiadania przydomowego kompostownika, g) przeterminowane leki i chemikalia (farby, rozpuszczalniki, zużyte oleje spożywcze) – w każdej ilości, h) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek – w każdej ilości, i) zużyte baterie i akumulatory – w każdej ilości, j) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne – w każdej ilości, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe – w każdej ilości, l) zużyte opony, wyłącznie z samochodów osobowych – w ilości 4 sztuki/rok/gospodarstwo domowe, m) tekstylia i odzież – w każdej ilości, n) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, wyłącznie te, które powstały w wyniku prowadzenia drobnych prac remontowych nie wymagających zezwoleń – w ilości 400 kg/rok/gospodarstwo domowe. Zamawiający zastrzega, że zmianie ulec może katalog odpadów komunalnych przyjmowanych przez Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, wynikający z ewentualnych nowelizacji przepisów regulujących gospodarkę odpadami komunalnymi w gminach. 2) Zagospodarowania zebranych odpadów w instalacjach komunalnych albo instalacjach odzysku lub unieszkodliwiania odpadów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” (SOPZ);
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.