2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modrozelená infrastruktura veřejných prostranství sídliště Štěpnice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 8 této zadávací dokumentace a dle položkového rozpočtu tvořícího přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo. Tato veřejná zakázka je realizována v rámci projektu „Modrozelená infrastruktura veřejných prostranství sídliště Štěpnice“, registrační číslo projektu CZ.06.02.02/00/22_063/0003951, který je financován z rozpočtu zadavatele a z dotačního programu Integrovaný regionální operační program (IROP). Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr • Projektová dokumentace Zadavatel upřesňuje, že projektová dokumentace obsahuje i části projektu, které nejsou předmětem této veřejné zakázky (mobiliář a hřiště). Předmět veřejné zakázky je vymezen primárně výkazem výměr.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232450 Bauarbeiten für Entwässerungsanlagen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 8 této zadávací dokumentace a dle položkového rozpočtu tvořícího přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo. Tato veřejná zakázka je realizována v rámci projektu „Modrozelená infrastruktura veřejných prostranství sídliště Štěpnice“, registrační číslo projektu CZ.06.02.02/00/22_063/0003951, který je financován z rozpočtu zadavatele a z dotačního programu Integrovaný regionální operační program (IROP). Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr • Projektová dokumentace