752301-2023 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Vechtstreek + Venen - Schoonmaak 't Kompas Westbroek (Cluster 5)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Vechtstreek + Venen - Schoonmaak 't Kompas Westbroek (Cluster 5)
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten. De opdracht ziet op het schoonmaken van 't Kompas Westbroek onderdeel van Stichting voor PCPO Vechtstreek en Venen.
Vorherige Bekanntmachung: 520363-2022
Interne Kennung: T43120
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000