See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają podmioty zrzeszone w ranach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Vorherige Bekanntmachung: 558299-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż35 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony treścią art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają podmioty zrzeszone w ranach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin. Ilość PPE – 6 721 szt., Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej: 103 358 749 kWh.