2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele telefoons en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: SSC Ons wil een raamovereenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van mobiele telefoons en aanverwante dienstverlening. De geraamde hoeveelheid toestellen van de Raamovereenkomst is 5775 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen. De totale maximale hoeveelheid onder de Raamovereenkomst wordt gesteld op 7218 (raming plus onzekerheidsmarge van 25%) over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 25.ON.025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese openbare aanbestedingsprocedure. Er is gekozen voor een Europese openbare procedure, een andere procedure zou leiden tot meer administratieve last.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering mobiele telefoons en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: De opdracht behelst de levering van mobiele telefoons en accessoires die door SSC Ons geleverd worden aan medewerkers van de partners van SSC Ons en haar eigen medewerkers. Daarnaast wordt aanverwante dienstverlening gevraagd die bestaat uit o.a. het aanleveren informatie t.b.v. assetmanagement, registratie van geleverde toestellen, advisering rondom toestellen en Kernassortiment, garantieafhandeling en reparatie, geleverde toestellen voorzien van de screenprotector, een Ons-registratiesticker en clearcase De geraamde hoeveelheid toestellen van de Raamovereenkomst is 5775 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen. De totale maximale hoeveelheid onder de Raamovereenkomst wordt gesteld op 7218 (raming plus onzekerheidsmarge van 25%) over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan verlengd worden.