2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Krzanowice w 2026 i 2027 roku, w tym z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Krzanowice, w tym z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest w miejscowości Krzanowice przy Oczyszczalni Ścieków na działce nr 721/1 oraz dystrybucja worków (żółte, niebieskie, zielone).
Interne Kennung: IR.271.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może zwiększyć ilość odbieranych odpadów komunalnych maksymalnie o 30% korzystając z prawa opcji zgodnie z art. 441 Pzp (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.).