2. Verfahren
Verfahren
Titel: SGL-A Regulier Onderhoud Recreatiegebieden langs de Lek
Beschreibung: Regulier Onderhoud Recreatiegebieden langs de Lek, zoals gras maaien, onderhoud beplanting en zwerfafval ruimen Knotten bomen 59 st Stamschot verwijderen 685 st Maaien gras 27.515 are Uitmaaien watergang 1.981 m Frezen stranden 482 are Zwerfafval ruimen 143.820 are Ledigen afvalbakken 6.948 st Schoonmaken meubilair 137 st Reinigen toiletgebouwen 236x Dagelijkse controle toiletgebouwen 848x
Interne Kennung: SGL-A-2025-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging