752410-2025 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Dostawa symulatorów pacjentów w 6 pakietach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatorów pacjentów w 6 pakietach
BeschreibungZmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1147174 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fantomu i symulatorów pacjentów w 6 pakietach dla potrzeb Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Na przedmiot zamówienia składa się 6 zadań częściowych (zwanych również pakietami) o ilościach i szczegółowym opisie zawartych w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ, swoim zakresem obejmujących: Pakiet nr 1: Symulator do nauki szpitalnych procedur związanych z opieką nad wcześniakiem; Pakiet nr 2: Zaawansowany symulator porodowy; Pakiet nr 3: Symulator porodowy; Pakiet nr 4: Fantom do nauki zaawansowanych metod resuscytacji u osób dorosłych; Pakiet nr 5: Symulator kardiomonitora, defibrylatora i respiratora; Pakiet nr 6: Symulator do nauki badania jamy brzusznej; 3. Zamawiający ubiega się o dofinansowanie zakupu przedmiotu zamówienia ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Wszystkie użyte materiały, zastosowane technologie oraz sposób prowadzenia i realizacji serwisu/gwarancji, gospodarka odpadami powinny być zgodne Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającym Instrument na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie wymagań zgodności z regułą DNSH "Nie Czyń Poważnych Szkód". 17. W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1), Zamawiający informuje, że nie udzieli zamówienia publicznego objętego zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: - obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; - osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; - osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostaw-ców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 18. W celu potwierdzenia, że wobec Wykonawcy nie zachodzi którakolwiek z przesłanych wyszczególnionych w ust. 17 powyżej, do oferty należy załączyć oświadczenie – załącznik nr 5 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 19. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 18 powyżej, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
Vorherige Bekanntmachung532156-2025
Interne KennungGUM2025ZP0089
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 4: Fantom do nauki zaawansowanych metod resuscytacji u osób dorosłych
BeschreibungWykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia, zgodnie z wymogami Zamawiającego, określonymi w niniejszej SWZ i załącznikach. Zamawiający ubiega się o dofinansowanie zakupu przedmiotu zamówienia ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Wszystkie użyte materiały, zastosowane technologie oraz sposób prowadzenia i realizacji serwisu/gwarancji, gospodarka odpadami powinny być zgodne Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającym Instrument na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie wymagań zgodności z regułą DNSH "Nie Czyń Poważnych Szkód".
Interne KennungPakiet 4