See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie terenów miejskich na osiedlach: Stare Miasto, Centrum, Hubala oraz Dąbrowskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące utrzymania terenów miejskich na os. Stare Miasto, Centrum, Hubala oraz Dąbrowskiego w zakresie: - pielęgnacji zieleni, - oczyszczania terenu i zimowego utrzymania nawierzchni, - pielenie chwastów przy krawężnikach wraz z usunięciem piasku, ziemi i innych zanieczyszczeń. Szczegółowy harmonogram i zakres prac określony został w załącznikach nr 1 - 2 do umowy stanowiącej integralną część zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: WZP.271.55.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90620000 Schneeräumung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001