752496-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25)
Beschreibung„Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Zamówienie zostało podzielone na 25 części: Część 1 – Pułapki wodne, wapno sodowane, pochłaniacz CO2 Część 2 – Filtr do ssaka NEW ASKIR 20 Część 3 – Wkład do ssaka, filtr do próżni Część 4 – Łyżka światłowodowa do laryngoskopu Część 5 – Zestawy do tracheotomii i konikotomii Część 6 – Wkłucia centralne, tętnice, secalony Część 7 – Jednorazowe łyżki do laryngoskopu Część 8 – Wentylacja nieinwazyjna, aerozoloterapia Część 9 – Maski tlenowe i krtaniowe Część 10 – Obwody oddechowe Część 11 – Czujnik rzutu serca, BIS Część 12 – Mankiety do szybkiego toczenia Część 13 - Kołdry grzewcze Część 14 – Kaseta do grzania płynów Część 15 – Pończochy przeciwżylakowe Część 16 – Mankiety kończynowe, sonda do pomiaru temperatury Część 17 – Igły do znieczuleń podpajęczynkowych Część 18 – Elektrody do zewnętrznej stymulacji serca Część 19 – Przedłużacz do pomp Część 20 – System łączników bezigłowych Część 21 – Rurki laserowe Część 22 – Pas unieruchamiający Część 23 – Jednorazowa rurka krtaniowa Część 24 – Łącznik Y do terapii nerkozastępczej Część 25 – System bezszwowego mocowania wkłuć
Interne KennungCOZL/DZP/AW/3411/PN-144/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente, 33171110 Anästhesiemasken, 33171200 Instrumente für Reanimation, 33141321 Anästhesienadeln
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Pułapki wodne, wapno sodowane, pochłaniacz CO2
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 1 – Pułapki wodne, wapno sodowane, pochłaniacz CO2
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Filtr do ssaka NEW ASKIR 20
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 2 – Filtr do ssaka NEW ASKIR 20
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Wkład do ssaka, filtr do próżni
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 3 – Wkład do ssaka, filtr do próżni
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Łyżka światłowodowa do laryngoskopu
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 4 – Łyżka światłowodowa do laryngoskopu
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Zestawy do tracheotomii i konikotomii
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 5 – Zestawy do tracheotomii i konikotomii
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Wkłucia centralne, tętnice, secalony
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 6 – Wkłucia centralne, tętnice, secalony
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – Jednorazowe łyżki do laryngoskopu
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 7 – Jednorazowe łyżki do laryngoskopu
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 – Wentylacja nieinwazyjna, aerozoloterapia
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 8 – Wentylacja nieinwazyjna, aerozoloterapia
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 – Maski tlenowe i krtaniowe
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 9 – Maski tlenowe i krtaniowe
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 – Obwody oddechowe
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 10 – Obwody oddechowe
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 – Czujnik rzutu serca, BIS
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 11 – Czujnik rzutu serca, BIS
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 – Mankiety do szybkiego toczenia
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 12 – Mankiety do szybkiego toczenia
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Kołdry grzewcze
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 13 - Kołdry grzewcze
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 – Kaseta do grzania płynów
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 14 – Kaseta do grzania płynów
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 – Pończochy przeciwżylakowe
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 15 – Pończochy przeciwżylakowe
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 – Mankiety kończynowe, sonda do pomiaru temperatury
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 16 – Mankiety kończynowe, sonda do pomiaru temperatury
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
TitelCzęść 17 – Igły do znieczuleń podpajęczynkowych
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 17 – Igły do znieczuleń podpajęczynkowych
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18 – Elektrody do zewnętrznej stymulacji serca
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 18 – Elektrody do zewnętrznej stymulacji serca
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19 – Przedłużacz do pomp
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 19 – Przedłużacz do pomp
Interne KennungCzęść 19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 – System łączników bezigłowych
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 20 – System łączników bezigłowych
Interne KennungCzęść 20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21 – Rurki laserowe
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 21 – Rurki laserowe
Interne KennungCzęść 21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22 – Pas unieruchamiający
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 22 – Pas unieruchamiający
Interne KennungCzęść 22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23 – Jednorazowa rurka krtaniowa
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 23 – Jednorazowa rurka krtaniowa
Interne KennungCzęść 23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24 – Łącznik Y do terapii nerkozastępczej
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 24 – Łącznik Y do terapii nerkozastępczej
Interne KennungCzęść 24
LosLOT-0025
TitelCzęść 25 – System bezszwowego mocowania wkłuć
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 25 – System bezszwowego mocowania wkłuć
Interne KennungCzęść 25