752545-2025 - Ergebnis
Polen – Operationslaken – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z włókniny dla SPWSZ w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z włókniny dla SPWSZ w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z włókniny dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 i 1A do SWZ. do ochro
Vorherige Bekanntmachung316508-2025
Interne KennungEP/220/22/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche, 31532700 Lampenabdeckungen, 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung, 18143000 Schutzkleidung
5. Los
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 21. – Podkład chłonny, niesterylny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 21 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne KennungEP/220/22/2025 - zadanie nr 21
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentu tożsamego z opisanym w SWZ i wycenionym przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.