2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu i budowa organów do Sali Koncertowej dla Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż organów piszczałkowych w Sali Koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. 2. Organy będą wyposażone w co najmniej 50 realnych rejestrów, podzielonych między trzy sekcje manuałowe i sekcję pedałową. Instrument będzie wyposażony w dwa stoły gry: jeden stacjonarny i drugi ruchomy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: 1) wykonanie projektu prospektu organowego i szafy organowej oraz projektu technicznego instrumentu, 2) budowę wszystkich podzespołów organów oraz montaż warsztatowy organów wraz z ich intonacją wstępną, 3) dostawę organów, 4) montaż organów w Sali Koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, 5) intonację i strojenie organów w Sali Koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie; 6) serwisowanie i strojenie instrumentu w okresie zgodnym z deklaracją zwartą w ofercie, nie krótszym jednak niż 8 lat
Vorherige Bekanntmachung: 512400-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311300 Orgeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79421200 Projektgestaltung, außer Projektgestaltung von Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż organów piszczałkowych w Sali Koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. 2. Organy będą wyposażone w co najmniej 50 realnych rejestrów, podzielonych między trzy sekcje manuałowe i sekcję pedałową. Instrument będzie wyposażony w dwa stoły gry: jeden stacjonarny i drugi ruchomy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: 1) wykonanie projektu prospektu organowego i szafy organowej oraz projektu technicznego instrumentu, 2) budowę wszystkich podzespołów organów oraz montaż warsztatowy organów wraz z ich intonacją wstępną, 3) dostawę organów, 4) montaż organów w Sali Koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, 5) intonację i strojenie organów w Sali Koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie; 6) serwisowanie i strojenie instrumentu w okresie zgodnym z deklaracją zwartą w ofercie, nie krótszym jednak niż 8 lat
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji