2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego na potrzeby RZGW Warszawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego, symbol E, obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do budynku kotłowni. Dostarczony gaz do budynku kotłowni będzie wykorzystany na cele opałowe dla budynków znajdujących się na terenie Obiektu Hydrotechnicznego przy ul. Płockiej 171, 87-800 Włocławek.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.102.2025/ZZWŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust 4 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001