75260-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów jednorazowych z podziałem na 173 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów jednorazowych z podziałem na 173 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowych z podziałem na 173 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych
Vorherige Bekanntmachung: 494013-2025
Interne Kennung: 23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0081
Titel: 1.Akcesoria i sprzęt do dializy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0083
Titel: 3.Blokada splotów
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0084
Titel: 4.Znieczulenie przewodowe
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0085
Titel: 5.Tracheostomia cz I
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0087
Titel: 7.Wkłucia centralne
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0088
Titel: 8. Przetwornik do krwawego pomiaru IBP
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0089
Titel: 9. Kaniula dotętnicza
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0090
Titel: 10. Czujnik do pomiaru rzutu serca
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0091
Titel: 11.Akcesoria do monitorów Phillips IntelliVuex3
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0092
Titel: 12.Filtry do układów oddechowych i respiratorów
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0093
Titel: 13. Akcesoria do defibrylatorów i EKG
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0096
Titel: 16.Sprzęt anestezjologiczny jednorazowy
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0097
Titel: 17. Rurki nosowe-gardłowe
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0098
Titel: 18. Obwód do respiratora Pneupac i filtry do ssaka
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0100
Titel: 20.Tlenoterapia
Interne Kennung: 20