752667-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie majątku oraz odpowiedzialności cywilnej PUHP "LECH" Sp. z o.o. dla lokalizacji Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie majątku oraz odpowiedzialności cywilnej PUHP "LECH" Sp. z o.o. dla lokalizacji Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje usługę: 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) 2) Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek ryzyk losowych (BI) 3) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) 4) Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek szkód w sprzęcie elektronicznych (ELoP) 5) Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń wskutek awarii (MB) 6) Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek awarii maszyn i urządzeń (MloP) 7) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia (OC). Pozostałe wymagania związane z przedmiotem zamówienia określono we Wzorze Umowy (Tom II SWZ) oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia OPZ (Tom III SWZ). i w trakcie realizacji było zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
Interne KennungNDZ.231.29.2025.KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje usługę: 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) 2) Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek ryzyk losowych (BI) 3) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) 4) Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek szkód w sprzęcie elektronicznych (ELoP) 5) Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń wskutek awarii (MB) 6) Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek awarii maszyn i urządzeń (MloP) 7) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i po-siadanego mienia (OC). Pozostałe wymagania związane z przedmiotem zamówienia określono we Wzorze Umowy (Tom II SWZ) oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia OPZ (Tom III SWZ).