752668-2023 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług przewozowych w powiatowej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla powiatu częstochowskiego na liniach 165, 170
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych w powiatowej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla powiatu częstochowskiego na liniach 165, 170
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia sektorowego jest świadczenie usług przewozowych w powiatowej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Częstochowskiego na linii 165, 170. Szczegółowy zakres obejmuje świadczenie usług w zakresie regularnego przewozu osób na następujących liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, dla której organizatorem jest Powiat Częstochowski: 1) 165 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Zawada Rondo 2) 170 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Osiny, Szkoła
Interne Kennung: OK.272.85.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług przewozowych w powiatowej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla powiatu częstochowskiego na liniach 165, 170