See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowego sprzątania i czynności pomocnicze na rzecz pacjentów SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania w budynkach zamawiającego o łącznej powierzchni 25 456,82 m2 oraz czynności pomocnicze na rzecz pacjentów SP ZOZ MSWiA z WMCO w Olsztynie. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia, w szczególności opis przedmiotu zamówienia, opis stref higienicznych, wykazy powierzchni, harmonogramy, charakterystyka środków myjących i dezynfekcyjnych, zasady nadzoru i kontroli, został opisany w załącznikach nr 1 – 7 do SWZ. Wykaz procedur, które obowiązują pracowników Wykonawcy zawiera załącznik nr 24 do SWZ.
Interne Kennung: ZPZ-26/05/23
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001