See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa autobusu dla Gminy Warta Bolesławiecka na potrzeby dowozu uczniów do szkół.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa autobusu dla Gminy Warta Bolesławiecka na potrzeby dowozu uczniów do szkół. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia- formularz asortymentowo- cenowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa autobusu dla Gminy Warta Bolesławiecka na potrzeby dowozu uczniów do szkół
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa autobusu dla Gminy Warta Bolesławiecka na potrzeby dowozu uczniów do szkół
Interne Kennung: RZK-VII.271.17-2.2023