2. Verfahren
Verfahren
Titel: Glasvezel netwerkinfrastructuur
Beschreibung: Verbindingen via het glasvezelnetwerk. Dit netwerk verbindt uitsluitend gemeentelijke objecten zoals het stadhuis, verkeerslichten (VRI), parkeergarages en vol/vrij (PRIS) borden. €450.000,-
Interne Kennung: 50260-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1