See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa od 15.09 2025r. do Lipca 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa od 15.09 2025r. do Lipca 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 586854-2025
Interne Kennung: ZP-271-21/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa od 15.09 2025r. do Lipca 2026 r.
Interne Kennung: Zp-271-21/25