See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Město Luže - Návrší poutního kostela na Chlumku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je revitalizace veřejných prostranství v okolí poutního kostela Panny Marie na Chlumku spočívající zejména v kterými jsou zejména příprava území, komunikací a zpevněných ploch, úpravy vegetace, mobiliáře, výstavby nového schodiště, elektroinstalace, zajištění stability svahů, hospodaření s dešťovou vodou v rámci řešeného území a restaurátorské práce na předmětech historického mobiliáře.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavební práce
Beschreibung: Část A– se rozprostírá na severním svahu a je hlavním vstupem ke kostelu ze strany města. V bezprostřední blízkosti kostela se nacházel hřbitov, ze kterého zůstala pouze zeď, a v nižší části býval hustý ovocný sad. Nyní je zde volná zelená plocha bez jasného využití, kde často parkují auta, a místo hřbitova nalezneme park s herními prvky. V severní části vzniklo nové komunitní centrum hojně využívané místními obyvateli. Na západní straně ukostela se nachází bývalý Lidový dům, který v současnosti funguje jako lidová hospoda. Části A a B jsou v dnešní době propojené průchodem skrze pozemek “Lidového domu”, který je však v majetku soukromé osoby.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Vegetační úpravy
Beschreibung: Část B – se nachází na mírně klesajícím jižním svahu směrem ke hradu Košumberk. Dříve prostoru kromě kostela dominovala i budova biskupské residence, která byla na kostel přímo napojena a k níž přiléhal prostor velké reprezentativní zahrady a hospodářské objekty úplně na jihu území. V místě bývalé zahrady se dnes nachází pozůstatky sadu a travnatý porost. Téměř celý prostor sadu je lemován původními opukovými zdmi. Části A a B jsou v dnešní době propojené průchodem skrze pozemek “Lidového domu”, který je však v majetku soukromé osoby.
Interne Kennung: Část 2