2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego (HIS/RIS/PACS/LIS) z obsługą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) wraz ze szkoleniami i integracją z Platformą P1 dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego (HIS/RIS/PACS/LIS) z obsługą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracją z platformą P1, a także dostawa systemu klasy ERP. Zamówienie obejmuje ponadto nadzór autorski dostarczonego rozwiązania wraz z towarzyszącym wsparciem serwisowym, zakup sprzętu niezbędnego do uruchomienia rozwiązania oraz dostawę dedykowanej bazy danych
Vorherige Bekanntmachung: 611509-2025
Interne Kennung: ZP 12/VIII/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48610000 Datenbanksysteme, 48620000 Betriebssysteme, 48625000 Betriebssysteme für offene Systeme, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 72263000 Software-Implementierung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w cenie wynikającej z oferty w zakresie: 1) dostawa i wdrożenie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji (AI), w tym podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych oraz integracja i wymiana danych z platformą usług inteligentnych (PUI) opracowaną przez Centrum e-Zdrowia, w zakresie sztucznej inteligencji, nie objętego zakresem podstawowym. Zakres obejmuje dostawę i wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych, w tym integracja i wymiana danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI wraz z nadzorem autorskim i serwisem nad dostarczoną aplikacją przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. 2) dostawa i wdrożenie warz z licencją modułu laboratoryjnego, nie objętej zakresem podstawowym. Zakres obejmuje dostawę i wdrożenie wraz z licencją modułu diagnostyki laboratoryjnej oraz aparatami laboratoryjnymi Zamawiającego wraz z nadzorem autorskim i serwisem nad dostarczoną aplikacją przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. 2. Warunki skorzystania z prawa opcji zostały zawarte w załączniku nr 11 do SWZ – projektowane postanowienia umowy. 3. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę pisemnie do 31.12.2025r. 4. Wszystkie Postanowienia Umowy dotyczące realizacji zamówienia podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówienia realizowanego w ramach opcji. 5. Zamówienia realizowane w ramach prawa opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Sposób rozliczenia: jak dla zamówienia podstawowego. 7. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji będzie liczony od daty uruchomienia opcji i wynosi maksymalnie 150 dni kalendarzowych od terminu wskazanego przez Zamawiającego.