See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia z podziałem na 5 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 631160-2025
Interne Kennung: D/133/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia -zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia- kabina lakiernicza sucha 1 sztuka 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia który zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/133/2025- zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia -zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia- Wielkogabarytowa myjka ultradźwiękowa z separatorem oleju 1 sztuka 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia który zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/133/2025- zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia -zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia- Oprzyrządowanie do wykonania obsług i napraw 1 sztuka 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia który zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/133/2025- zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia -zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia- Wózek narzędziowy do obsługi pojazdów JELCZ 1 sztuka 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia który zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/133/2025- zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia -zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego do sprzętu uzbrojenia- wózek warsztatowy- wyposażenie mechanika 1 sztuka 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia który zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/133/2025- zadanie nr 5