752871-2023 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej w roku 2024 na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej w roku 2024 na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i dystrybucję energii elektrycznej na potrzeby Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 587015-2023
Interne Kennung: DZP-240/32/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste