2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie w latach 2026 - 2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, obejmujące: 1) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk; 2) Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia; 3) Ubezpieczenia elektroniki stacjonarnej, przenośnej i oprogramowania oraz koszty odtworzenia danych od wszystkich ryzyk; 4) Ubezpieczenia mienia w transporcie (w tym w szczególności dekoracji, kostiumów, środków inscenizacji i produkcji spektakli oraz wystaw) podczas wyjazdów krajowych Teatru Wielkiego; 5) Ubezpieczenia mienia w transporcie (w tym w szczególności dekoracji, kostiumów, środków inscenizacji i produkcji spektakli oraz wystaw) podczas wyjazdów zagranicznych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej; 6) Ubezpieczenia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków i assistance podczas krajowych i zagranicznych wyjazdów pracowników i osób pracujących na zlecenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej; 7) Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS, szyby). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający informuje, że posiada dokument – harmonogram prac poprawiających zabezpieczenia p. poż. Powyższy dokument Wykonawca może uzyskać do wglądu w siedzibie Zamawiającego po uprzednim złożeniu wniosku w sposób opisany w Rozdziale XV pkt 10 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 496305-2025
Interne Kennung: ZP.260.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66512210 Freiwillige Krankenversicherungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66514000 Fracht- und Transportversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66519300 Zusatzversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Kompleksowe ubezpieczenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie