See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa implantów ortopedycznych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DAI-381- 3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Endoproteza stawu kolanowego całkowita pierwotna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Rekonstrukcja ACL i stożka rotatorów
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Rekonstrukcja ACL i zestaw do szycia łąkotki
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Endoprotezoplastyka biodra
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - System spacerów wraz z oprzyrządowaniem i cementem
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Endoprotezy pierwotne, rewizyjne i resekcyjne biodra i kolana
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Endoproteza cementowana stawu kolanowego i stawu biodrowego z głową bipolarną, system reduktorów stożka do operacji rewizyjnych stawu biodrowego
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Osteosynteza zaawansowana
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Końcówki do artroskopii
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Zestaw do wertebroplastyki
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Osteosynteza podstawowa
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Cement kostny i akcesoria
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - System stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Elastyczna proteza jądra miażdżystego
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - System do kyfoplastyki i końcówka ssaka
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Implanty do chirurgii stopy
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Endoproteza kości głowy promieniowej
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Endoproteza stawu śródstopno-paliczkowego i substytut do miejscowego leczenia infekcji
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - System do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Artroskopia i proteza barku, implanty ręki
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Granulat kościozastępczy
Interne Kennung: 25