2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa energii elektrycznej”. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia oraz wykaz punktów PPE zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ oraz załącznik nr 1.2 do SWZ – odpowiednio do części nr 1 i 2. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część nr 1: Dostawa energii elektrycznej do budynków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Część nr 2: Dostawa energii elektrycznej do wszystkich węzłów Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej Województwa Podlaskiego. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 5. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 09300000-2 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej do budynków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa energii elektrycznej”. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia oraz wykaz punktów PPE zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa energii elektrycznej”. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia oraz wykaz punktów PPE zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1.2 do SWZ.