2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wozu strażackiego
Beschreibung: Dostawa wozu strażackiego
Interne Kennung: ZP.271.21.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę, OSP Gowarzewo pojazduspecjalnego, pożarniczego(składający się również z zabudowy),wraz z wyposażeniem, określonego i opisanego dokumentami zamówienia (dalej: „Pojazd”). 2. Zamówienie obejmuje: 1) realizację przez Wykonawcę wszelkich działań, które doprowadzą do dostarczenia przez Wykonawcę, OSP Gowarzewo Pojazdu spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU (Wykonawca nie musi być producentem, ani oficjalnym dystrybutorem [dealerem] Pojazdu), 2) dostarczenie przez Wykonawcę, OSP Gowarzewo Pojazdu spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU, 3) przeniesienie na OSP Gowarzewo prawa własności Pojazdu w momencie podpisania protokołu zdawczo- odbiorczego bez uwag, nie później jednak niż do dnia wyznaczonego w§2 ust. 1 PPU, 4) spełnienie na rzecz i w imieniu OSP Gowarzewo wszelkich obowiązków rejestracyjnych, w terminie określonym w §2 ust. 3 PPU, związanych z przeniesieniem na OSP Gowarzewo prawa własności Pojazdu, w szczególności warunkujących zgodne z prawem wykorzystanie Pojazdu w celach określonych w §1 ust. 4 PPU, 5) realizację obowiązków gwarancyjnych oraz serwisowych, 6) realizację innych obowiązków określonych dokumentami zamówienia. 3. Nr Postępowania: ZP.271.21.2024. 4. Zamawiający wymaga powołania się na ww. nr postępowania we wszelkiej korespondencji dotyczącej Postępowania.
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge