753044-2025 - Ergebnis
Tschechien – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Centrální zajištění nákupu vybavení IT – DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální zajištění nákupu vybavení IT – DNS
BeschreibungZadavatel provádí zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) v postavení centrálního zadavatele podle ust. § 9 odst. 1 písm. b) zákona pro své vlastní potřeby a na účet pověřujících zadavatelů. Pověřujícími zadavateli budou např. příspěvkové organizace centrálního zadavatele, příp. jiné osoby založené či zřízené Libereckým krajem, event. v budoucnu nově zřízené či založené Libereckým krajem, organizace ovládané Libereckým krajem, města, obce Libereckého kraje a jejich příspěvkové organizace apod. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude je zajištění dodávky níže uvedených komodit včetně jejich příslušenství, instalace a montáže: • kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů • zařízení pro fotokopírování a ofsetové tiskařské zařízení • počítače, tablety • optická čtecí zařízení • zařízení související s počítači • počítačové monitory a konzoly • tiskárny a kresliče • skenery • skartovačky • archivovací a čtecí zařízení • média pro ukládání dat • součásti, příslušenství a doplňky pro počítače • síťové prvky včetně jejich instalace (montáž + nastavení) • televizní a rozhlasové přijímače, zařízení pro nahrávání zvuku nebo videa nebo duplikační přístroje • servery • video projektory
Interne KennungZZVZ/0033/24
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
LosLOT-0001
TitelInteriér – Hudební kulturně kreativní centrum Lidové sady – PC technika
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka počítačové techniky včetně software (monitory běžené i pro grafické práce, stolní počítače, stolní počítač vhodný pro grafické práce, bezdrátový set klávesnice a myš, notebook vhodný pro grafické práce, kancelářský notebook, notebook pro střih videa, nástěnné televize, tiskárna A4, skener, skartovací stroj, tablety). Zboží bude dodáno do nově zrekonstruované budovy Hudebního kulturně kreativního centra Lidové sady.
Interne KennungZZVZ/0033/24/10