See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem wyposażenia i urządzeń medycznych
Vorherige Bekanntmachung: 637948-2025
Interne Kennung: ZP1-25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert OJ S 112/2025 13/06/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z montażem wyposażenia i urządzeń medycznych
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem urządzeń medycznych
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.), Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w ramach Zadania nr 1. 2. Zakresem podstawowym zamówienia objęta jest pełna realizacja dostaw określonych w opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o dostawy opcjonalne w zakresie: Myjnia do kaczek i basenów ze zintegrowaną misą WC – 1 szt., Myjnia dezynfekator do kaczek i basenów – 1 szt., Wózek do transportu chorych z leżem dwusegmentowym – do 5 szt. 4. Cena jednostkowa wózka do transportu chorych objętego zakresem opcji musi być identyczna jak cena jednostkowa wskazana dla wózka ujętego w poz. 20 zamówienia podstawowego. 5. Wykonawca zobowiązany jest do podania w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) cen jednostkowych wyposażenia objętego opcją. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie następowało w drodze jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego, złożonego w formie pisemnej, w terminie obowiązywania umowy. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi obowiązku Zamawiającego, a jedynie uprawnienie. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji świadczenia opcjonalnego na warunkach określonych w umowie, w przypadku złożenia przez Zamawiającego stosownego oświadczenia o uruchomieniu opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż mebli medycznych
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem mebli medycznych
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke