See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění nepravidelné autobusové dopravy 2023-2028
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění nepravidelné autobusové dopravy pro Karlovarský kraj a jeho příspěvkové organizace, a to meziměstskými a dálkovými autobusy.
Vorherige Bekanntmachung: 213877-2023
Interne Kennung: P23V00000331
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Je zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 2 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny.
Zentrale Elemente des Verfahrens: dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené společností LENET travel s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění všech těchto zakázek je uskutečnění autobusové dopravy v rámci Karlovarského kraje zejména pro děti základních škol z příspěvkových organizací.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené společností LENET travel s.r.o.
Los: LOT-0001
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené společností AKV bus a.s.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené společností AKV bus a.s.
Los: LOT-0002
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené společností Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené společností Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.
Los: LOT-0003
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené společností Autodoprava Daniel Sládek s.r.o.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené společností Autodoprava Daniel Sládek s.r.o.
Los: LOT-0004
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené společností Doprava Miroslav Liška s.r.o.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené společností Doprava Miroslav Liška s.r.o.
Los: LOT-0005
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené společností FUNNY Travel s.r.o.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené společností FUNNY Travel s.r.o.