753213-2025 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw ciekłych w systemie kart flotowych dla potrzeb ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie w latach 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw ciekłych w systemie kart flotowych dla potrzeb ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie w latach 2025-2028
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw ciekłych - benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz oleju napędowego ON dla potrzeb ZWiK Sp. z.o.o w Szczecinie, w latach 2025-2028 r. 2. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung576253-2025
Interne KennungNr sprawy 64/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia. Źródło podstaw wykluczenia - dokumenty zamówienia. Szczegółowy zakres przesłanek wykluczenia został określony w dokumentach zamówienia. Źródło warunków udziału w postępowaniu - dokumenty zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001