2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst machinale gladheidsbestrijding 2025 - 2029 gemeente Rheden
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Inhuren personeel en materieel (vervoer en strooiers/schuivers etc.) t.b.v. de gladheidbestrijding; b. Bijkomende werkzaamheden. De gemeente is gerechtigd om maximaal € 750.000,- aan deelopdrachten te verstrekken onder deze Raamovereenkomst.
Interne Kennung: Zaaknummer: 2025-007875
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst machinale gladheidsbestrijding 2025 - 2029 - gemeente Rheden
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt in eerste instantie voor 1 jaar gegund met de mogelijkheid tot 3 keer 12 maanden verlenging. 1e verlengingsperiode: 1 november 2026 t/m 31 oktober 2027 2e verlengingsperiode: 1 november 2027 t/m 31 oktober 2028 3e verlengingsperiode: 1 november 2028 t/m 31 oktober 2029 Opdrachten die doorlopen na de einddatum van de raamovereenkomst dienen onder gelijkblijvende voorwaarden te worden afgerond.