753239-2023 - Ergebnis
Belgien – Kommunikationsinfrastruktur – Fourniture de services de connectivité pendant 5 années (Lot 1).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van connectiviteitsdiensten voor 5 jaar (Perceel 1)
Beschreibung: Deze publicatie betreft een overzicht van alle gegunde specifieke opdrachten tot 18/10/2023 door de begunstigden van de overheidsopdracht 2021-08-725 Perceel 1 "Levering van connectiviteitsdiensten voor 5 jaar". Het overzicht is terug te vinden in de Excel in bijlage, evenals de waarde van elke gegunde specifieke opdracht.
Interne Kennung: Belnet(3p)-PPP0NZ-712/2006/2021-08-7-F02 "BIS"
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Belnet(3p)-PPP0NZ-712/2006/2021-08-7-F02 "BIS" - Kwartaal 1
Beschreibung: Deze overheidsopdracht met referentie 2021-08-725 betreft het bekomen van een gamma aan connectiviteitsdiensten voor Belnet en de deelnemende entiteiten. Deze opdracht wordt geplaatst volgens de regels van de niet-openbare procedure. Dit is een procedure waarbij elke geïnteresseerde ondernemer een aanvraag tot deelname kan indienen naar aanleiding van een aankondiging van een overheidsopdracht. De kandidaten die geselecteerd werden mogen vervolgens een offerte indienen. De overheidsopdrachtopdracht is opgedeeld in 2 percelen: - Perceel 1: Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) voor de ter beschikking stelling van huurlijnen (ethernet, dark fiber en commercieel internet) gedurende 5 jaar; - Perceel 2: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor de levering van connectiviteit van Laag 3 gedurende 5 jaar. De invoering van een DAS (Perceel 1) zal de AO en de deelnemende entiteiten helpen een kader te creëren dat eerlijke concurrentie aanmoedigt. Dit soort systeem laat gekwalificeerde leveranciers immers toe in te stappen in de procedure tijdens haar volledige looptijd. De invoering van een raamovereenkomst (Perceel 2) laat Belnet en de deelnemende instellingen toe om te kunnen beschikken over een duidelijke prijscatalogus van connectiviteitsdiensten op Laag 3 voor het hele Belgische grondgebied. Onderhavige aankondiging van opdracht behelst ENKEL PERCEEL 1 van deze overheidsopdracht: de invoering van een Dynamisch Aankoopsysteem voor de ter beschikking stelling van huurlijnen (ethernet, dark fiber en commercieel internet) gedurende 5 jaar.
Interne Kennung: Kwartaal 1